Drukkerij Snep Eindhoven
Langendijk 9
De Hurk 7707
5652 AX Eindhoven
Postbus 7038
5605 JA Eindhoven
T +31 (0) 40 251 99 29
F +31 (0) 40 252 22 35
info@snep.nl

Helpdesk

Een goede kostencalculatie en/of een vlekkeloze productie, begint bij juiste en volledige specificaties. Drukkerij Snep helpt u bij het formuleren van wensen en eisen, zoekt naar de meest optimale en efficiënte productiewijze en vervaardigt desgewenst modellen.Aangevuld met een adequate planning en sluitende controle- stappen wordt uw drukwerk conform uw wensen geproduceerd. Papierkeuze, formaat, veredeling en nabewerking, alle productiestappen komen aan bod. Wilt u graag meer weten over deze bijzondere werkwijze? Vraag naar een van onze account- of ordermanagers, zij zijn u graag van dienst.



Accountmanagers
Ordermanagers
Calculatie
Paul Dikotter
Jack Smolders
Ton van Gasteren
paul@snep.nl
jack@snep.nl
ton@snep.nl
Rob Veenhuizen
Fabian van Haeften
Jaco Knaapen
rob@snep.nl
fabian@snep.nl
jaco@snep.nl
Fabian van Haeften
Jaco Knaapen
fabian@snep.nl
jaco@snep.nl