Drukkerij Snep Eindhoven
Langendijk 9
De Hurk 7707
5652 AX Eindhoven
Postbus 7038
5605 JA Eindhoven
T +31 (0) 40 251 99 29
F +31 (0) 40 252 22 35
info@snep.nl

Medewerkers en mailadressen

De kosten van grafische producten calculeren, begroten en begeleiden is maatwerk. Daarom geen 'standaard' offerte aanvraagformulier, maar een uitnodiging om samen met onze vakmensen telefonisch of per mail, een optimaal product en bijbehorende prijs samen te stellen. Wij adviseren en begeleiden u graag naar de juiste omschrijving en productspecificaties.
Accountmanagers
Paul Dikotter
Jack Smolders
Ton van Gasteren
paul@snep.nl
jack@snep.nl
ton@snep.nl

Ordermanagers
Rob Veenhuizen
Fabian van Haeften
Jaco Knaapen
rob@snep.nl
fabian@snep.nl
jaco@snep.nl

Calculatie
Fabian van Haeften
Jaco Knaapen
fabian@snep.nl
jaco@snep.nl

Bedrijfsleiding
Peter van Gool
peter@snep.nl

Directie
Ronald Snep
ronald@snep.nl